Oferta pracy

Kierownik Projektów IT

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów IT z portfela projektów w zakresie, czasie oraz budżecie

  • Definiowanie i realizacja uzgodnionego z ciałami decyzyjnymi zakresu prac

  • Współtworzenie strategii dla jednego lub kilku obszarów działania

  • Definiowanie i nadzorowanie zaalokowanego budżetu oraz jego kontrolowane zmiany

  • Dotrzymanie harmonogramu planowanych prac oraz kontrolowanie zmian w harmonogramie

  • Zapewnienie i kontrolowanie systemu zapewnienia jakości prac projektowych

  • Zarządzanie zespołem projektowym

  • Komunikowanie statusu projektu do interesariuszy wewnątrz i na zewnętrz projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona minimum 5 letnim doświadczeniem

  • Doświadczenie w realizacji projektów na styku Biznes i IT

  • Zorientowanie na cel i jego skuteczną realizację

  • Umiejętności komunikowania się i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach organizacji

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2)

  • Duża samodzielność, organizacja własnej pracy i terminowość

  • Ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z dostawcami zewnętrznymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w banku, innych instytucjach finansowych lub firmach w sektorach regulowanych z silnym naciskiem na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

  • Certyfikaty z obszaru zarządzania projektami

To oferujemy

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi

  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach

  • Realny wpływ na cele i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Dogodną lokalizację - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Przewiń do profilu firmy