Oferta pracy

Kierownik Projektów IT

Netia

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją projektów/zmian w obszarze IT;

  • skuteczne planowanie, komunikowanie, organizowanie i kontrolowanie w projektach;

  • prowadzenie projektów zgodnie ze standardami firmy;

  • współudział w tworzeniu standardów zarządzania projektami;

  • raportowanie postępów prac projektowych;

  • utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium projektów.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne;

  • ogólna wiedza nt. metodyk zarządzania projektami;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • kreatywność;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),

  • praca w zgranym Zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego.