Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów IT

PKO Faktoring S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie powierzonych do realizacji projektów,

  • współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych i IT w celu skutecznej realizacji projektów,

  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową,

  • odpowiedzialność za komunikację w projekcie,

  • zarządzane budżetem projektu,

  • raportowanie rezultatów prac projektowych,

  • proponowanie rozwiązań usprawniających realizację projektów,

  • wspieranie rozwoju kultury projektowej w PKO Faktoring.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu projektami realizowanymi w metodykach tradycyjnych i zwinnych,

  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • systematyczność, konsekwencja i skuteczność w realizacji postawionych celów,

  • wysoki poziom zaangażowania i motywacja do odnoszenia sukcesów,

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • doświadczenie w pracy na styku IT i biznesu,

  • doświadczenie w sektorze finansowym (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B w jednej z najlepszych firm faktoringowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u