Kierownik Projektów IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że:

    • Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
    • Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji strategicznych projektów dla największych w Polsce organizacji.
    • Technologia jest naszą pasją, a trudności są dla nas wyzwaniem.

    Masz duszę przedsiębiorcy?

    Chcesz wziąć udział w projekcie, na który będziesz miał realny wpływ?

    Jesteś graczem zespołowym i potrafisz motywować innych?

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wyzwania dla Ciebie:

    • zarządzanie projektami IT (budowa i rozwój systemów internetowych skierowanych)
    • kompleksowe planowanie zakresu, budżetu i harmonogramu projektu oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
    • zarządzanie pracą zespołu projektowego
    • identyfikacja obszarów ryzyka i określenie sposobów zaradzenia im, raportowanie i rozwiązywanie problemów
    • koordynacja działań jednostek biznesowych biorących udział w projekcie
    • bieżące monitorowanie prawidłowej komunikacji i współpracy w zespole, dbałość o przestrzeganie metodyki SCRUM

    Czego oczekujemy:

    • preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
    • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w zarządzaniu projektami IT
    • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu zarządzania projektami IT
    • dobra znajomość AGILE, SCRUM, oraz procesu wytwarzania oprogramowania
    • umiejętność funkcjonowania w środowisku wieloprojektowym, współpracy z wieloma uczestnikami projektów
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
    • samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania

    Ucieszymy się jeśli posiadasz:

    • podstawową znajomość ASP.NET, SQL, Azure
    • orientacje w tematyce bezpieczeństwa IT
    • certyfikaty (Scrumowe, PRINCE2®, PMP®, ITIL®, inne
    • znajomość zagadnień dotyczących integracji oprogramowania i infrastruktury IT

    Co możemy Ci zaoferować:

    • współpracę wśród ekspertów z wieloletnim doświadczeniem
    • wymagające zadania w innowacyjnym przedsięwzięciu
    • dużą samodzielność i szansę na wdrażanie własnych pomysłów
    • stabilną formę zatrudnienia - Umowę o pracę lub B2B
    • mamy otwarte drzwi, do każdego możesz zwrócić się o pomoc
    • po okresie próbnym możesz skorzystać z pakietu kart sportowych i opieki medycznej Luxmed
    • możliwość rozwoju - oferujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, jak i konferencje branżowe
    • szacunek dla Twojego czasu - jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance
    • … a przede wszystkim świetną i przyjazną atmosferę w pracy!

    Administratorem danych jest Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.