Oferta pracy

Kierownik Projektów

Berker Polska Sp. z o.o.

  • Kórnik

    Kórnik, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami zgodnie z wewnętrzną metodologią zarządzania projektami funkcjonującą w organizacji,

  • odpowiedzialność za terminową realizację projektów oraz nadzór nad ich budżetem,

  • monitorowanie i raportowanie statusu projektów,

  • przygotowanie dokumentacji projektowej,

  • zarządzanie zespołem projektowym,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz klientem wewnętrznym.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,

  • nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim (w mowie i piśmie),

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, cykliczne wydarzenia prozdrowotne, karnety sportowe, dofinansowanie nauki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób . Dołącz teraz do Grupy Hager!

Przewiń do profilu firmy