Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dotpay S.A.

    Jeden z największych dostawców rozwiązań płatniczych na rynku polskim poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy:
    Kraków, Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Rolą Kierownika Projektów jest zarządzanie i nadzór nad prowadzonymi w firmie projektami, a w szczególności zapewnienie, że projekty realizowane będą z gwarancją odpowiedniej jakości, w ramach ustalonego budżetu i w zaplanowanym czasie.

    Do jego zadań powinno należeć:

    • Prowadzenie realizowanych w firmie projektów z uwzględnieniem następujących działań:
      • planowanie projektu z uwzględnieniem technologii informatycznych, którymi posługuje się spółka w swojej działalności,
      • wypracowanie strategii działań w ramach danego projektu, przygotowanie dokumentu opisującego wymagania projektowe, cele i priorytety projektu wraz z biznesplanem, analizą rynku, harmonogramem i oszacowaniem potrzeb zasobowych,
      • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej, nadzór nad przygotowaniem technicznej dokumentacji projektowej, nadzór nad implementacją projektu, monitorowanie kluczowych parametrów projektu,
      • identyfikacja i raportowanie ryzyk w projekcie,
      • zapewnienie wysokiej jakości wdrażanej usługi bądź produktu,
      • koordynacja działań osób oddelegowanych do jego realizacji, rozwiązywanie konfliktów,
      • bieżąca i aktywna współpraca z interesariuszami, organizacja kontaktów,
      • negocjacje i współpraca z firmami kooperującymi i dostawcami,
      • kontrola harmonogramu i budżetu projektu,
      • przygotowanie raportów okresowych oraz po zakończeniu projektu wraz z wnioskami,
      • projektowanie i usprawnianie procesów,
      • prezentacje i szkolenia na temat powstających usług/produktów,
    • Stała współpraca z działem sprzedaży i innymi zespołami w celu wzajemnej informacji, wymiany doświadczeń oraz realizacji potrzeb sprzedażowych spółki,
    • Dogłębna analiza rynku, na którym działa spółka oraz umiejętna diagnoza pojawiających się trendów, możliwości oraz dostępnych rozwiązań technologicznych,
    • Aktywny udział w zarządzaniu portfelem produktowym, z uwzględnieniem zmieniających się warunków rynkowych, poprzez:
      • generowanie pomysłów na nowe i istniejące produkty
      • tworzenie koncepcji nowych produktów oraz rozwoju/modyfikacji istniejących z uwzględnieniem strategii firmy,
      • aktywny udział w promowaniu/sprzedaży nowych produktów, rozwiązań, funkcjonalności.

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe,
    • Dogłębna znajomość zagadnień związanych z sektorem m-commerce/e-commerce, przynajmniej trzy lata doświadczenia w branży, mile widziana znajomość sektora fintech,
    • Wiedza oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów; obycie z zagadnieniami technicznymi,
    • Umiejętność planowania, samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu projektów
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno w piśmie jak i w mowie
    • Nastawienie na realizację celów biznesowych,
    • Innowacyjność,
    • Analityczne myślenie i umiejętność wyciągania obiektywnych wniosków,
    • Umiejętność rozpoznawania trendów rynkowych i przekładania ich na rozwiązania
    • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w piśmie jak i w mowie,
    • Szkolenia z zakresu „Project Management” będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od realizacji celów,
    • Po okresie próbnym – umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny i sportowy,
    • Pracę tylko w dni robocze (pon-pt) w elastycznych godzinach,
    • Pracę w jednej z dwóch lokalizacji: Kraków lub Warszawa,
    • Narzędzia pracy: laptop + telefon.
    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.