Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów

GREIFBAU SP. Z O.O.O firmie

  • Jerozolimska 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GREIFBAU SP. Z O.O.

Jerozolimska 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem wycen

  • Tworzenie harmonogramów realizacji projektów

  • Bezpośredni kontakt z Inwestorem

  • Stała współpraca z kierownikiem budowy oraz pozostałą kadrą inżynierską

  • Doradztwo techniczne w zakresie zmian projektowych przy realizacji projektu

  • Przygotowywanie raportów z realizacji poszczególnych inwestycji wraz z danymi finansowymi i terminowymi

  • Przygotowanie i koordynacja wycen robót dodatkowych w trakcie realizacji prac

  • Poszukiwanie, negocjacje oraz przygotowywanie umów dla podwykonawców dla danej inwestycji

  • Bieżąca koordynacja wielobranżowa członków zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie budowlane

  • Doświadczenie zawodowe w sektorach budownictwa kubaturowego/ mieszkaniowego

  • Doświadczenie w pracy na budowie w charakterze kierownika budowy/ robót, Inżyniera min 2 lata

  • Chęć rozwoju zawodowego

  • Styl pracy zorientowany na realizację wyznaczonego celu

  • Samodzielność w organizowaniu pracy

  • Ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów w optymalny sposób

  • Umiejętność prowadzenia konstruktywnych dialogów / mediacji i podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt typu B2B

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • Przejrzyste, proste procedury wewnętrzne umożliwiające skupienie się na wykonywaniu pracy