Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Projektów będzie zajmowała się ciekawymi projektami na styku IT / logistyka / sprzedaż
  • Kompleksowe zarządzanie projektami / zmianami, na każdym etapie
  • Udział w definiowaniu zakresu i wymagań projektów
  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
  • Identyfikacja obszarów ryzyka, zarządzanie zmianą, rozwiązywanie problemów
  • Wypracowywanie i udokumentowanie metodyki pracy
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Regularne raportowanie statusów do interesariuszy projektu, przygotowywanie prezentacji
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w firmie oraz wsparcie managerów
  • Zapewnieniem poprawnej komunikacji między interesariuszami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami
  • Dobra znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami (Agile, Prince2, PMBok)
  • Dobra znajomość Confluence, Jira, MS Project, Sharepoint
  • Doświadczenie w procesie zarządzania zmianą
  • Otwartość na nowości technologiczne
  • Duża samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jak i interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Orientacja na Klienta (również wewnętrznego)
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży farmaceutycznej
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, logistyki, e-commerce , IT
  • Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karta sportowa
  • karty upominkowe
  • dostęp do platformy z e-bookami i audiobookami
  • Prywatna opieka medyczna
  • 80% rabatu na leki na receptę

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Kierownik Projektów, Zbąszyńska 3, Łódź