Oferta pracy

Kierownik Projektów

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.O firmie

  • Zbąszyńska 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Projektów będzie zajmowała się ciekawymi projektami na styku IT / logistyka / sprzedaż

  • Kompleksowe zarządzanie projektami / zmianami, na każdym etapie

  • Udział w definiowaniu zakresu i wymagań projektów

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem

  • Identyfikacja obszarów ryzyka, zarządzanie zmianą, rozwiązywanie problemów

  • Wypracowywanie i udokumentowanie metodyki pracy

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Regularne raportowanie statusów do interesariuszy projektu, przygotowywanie prezentacji

  • Współpraca z zespołami biznesowymi w firmie oraz wsparcie managerów

  • Zapewnieniem poprawnej komunikacji między interesariuszami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami

  • Dobra znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami (Agile, Prince2, PMBok)

  • Dobra znajomość Confluence, Jira, MS Project, Sharepoint

  • Doświadczenie w procesie zarządzania zmianą

  • Otwartość na nowości technologiczne

  • Duża samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jak i interpersonalne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Orientacja na Klienta (również wewnętrznego)

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży farmaceutycznej

  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, logistyki, e-commerce , IT

  • Znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • karty upominkowe

  • dostęp do platformy z e-bookami i audiobookami

  • Prywatna opieka medyczna

  • 80% rabatu na leki na receptę

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE

Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.