Ta oferta pracy jest nieaktualna od 464 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Poszukujemy Kierownika Projektów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów tworzenia aplikacji mobilnych, webowych aplikacji dedykowanych oraz ich utrzymanie w ramach umów SLA. Projekty dotyczą głównie branż e-commerece dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Technologie, w których tworzone są rozwiązania to JAVA - framework Spring w przypadku stanowiska w Warszawie i PHP/Java w Łodzi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne,
    • doświadczenie z zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 1 rok),
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk (preferowana znajomość Scrum),
    • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego,
    • dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (trendy, technologie, usability),
    • komunikatywność, dyspozycyjność.

    Zakres obowiązków:

    • budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań,
    • wsparcie w koordynacji projektów:
      • aplikacje webowe i bazodanowe;
      • aplikacje mobilne;
      • SLA;
    • kierowanie zespołami projektowymi ok. 6-7 osób (architekci, programiści, testerzy, analitycy),
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • prowadzenie prezentacji i pokazów,
    • wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra albo też na w biurze w centrum Łodzi
    • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • rozwój zawodowy dzięki pracy w zaawansowanym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne zależne od zysków w prowadzonych projektach
    • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
    • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole od którego można wiele się nauczyć
    • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
    • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
    • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
    • regularne dostawy świeżych owoców
    • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

    CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).