Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Łódź
Poszukujemy Kierownika Projektów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów tworzenia aplikacji mobilnych, webowych aplikacji dedykowanych oraz ich utrzymanie w ramach umów SLA. Projekty dotyczą głównie branż e-commerece dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Technologie, w których tworzone są rozwiązania to JAVA - framework Spring w przypadku stanowiska w Warszawie i PHP/Java w Łodzi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne,
  • doświadczenie z zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 1 rok),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk (preferowana znajomość Scrum),
  • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego,
  • dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (trendy, technologie, usability),
  • komunikatywność, dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

  • budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań,
  • wsparcie w koordynacji projektów:
    • aplikacje webowe i bazodanowe;
    • aplikacje mobilne;
    • SLA;
  • kierowanie zespołami projektowymi ok. 6-7 osób (architekci, programiści, testerzy, analitycy),
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • prowadzenie prezentacji i pokazów,
  • wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra albo też na w biurze w centrum Łodzi
  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • rozwój zawodowy dzięki pracy w zaawansowanym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne zależne od zysków w prowadzonych projektach
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole od którego można wiele się nauczyć
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się