Oferta pracy

Kierownik Projektów Logistycznych

Farmacol S.A. O firmie

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • Przygotowanie założeń i wymagań projektów logistycznych.
  • Dobór wykonawców (negocjacje techniczno-cenowe), przygotowanie propozycji
  • Prowadzenie projektów logistycznych: koordynacja prac projektowych, współpraca z interesariuszami, zarządzanie zmianą.
  • Monitorowanie przebiegu projektu, nadzór nad harmonogramem i budżetem.
  • Raportowanie przebiegu projektu do wyższego kierownictwa oraz Sponsora.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i repozytorium dokumentów projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z branżą, techniczne lub IT.
  • Minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów w oparciu o uznane metodyki.
  • Wysoki poziom umiejętności prowadzenia projektów w dużych organizacjach i pod presją czasu.
  • Znajomość technologii informatycznych oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z budową lub modyfikowaniem systemu informatycznego (w tym WMS).
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją anglojęzyczną.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (z późń zm.) oraz aktów delegowanych w zakresie działalności hurtowni.
  • Praktyczna znajomość Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2015 r. w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (z późń zm.).
  • Znajomość technologii oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z automatyką magazynową.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w ramach Grupy Kapitałowej.
  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne