Oferta pracy

Kierownik projektów

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami w zakresie nowych uruchomień, projektów transferowych i relokacji linii

  • Koordynacja planów projektów, zarządzanie budżetem i stopniem realizacji harmonogramu projektu

  • Prowadzenie projektów zgodnie ze standardami firmy obowiązującymi dla grupy Bosch i wytycznymi dywizji

  • Analiza ryzyka / zagrożeń oraz zarządzanie zmianą w projekcie

  • Udział w planowaniu wyposażenia procesu produkcyjnego w ramach prowadzonych projektów

  • Organizacja regularnych spotkań zespołów projektowych z uwzględnieniem utrzymania wysokiego poziomu komunikacji o statusie projektu do/poza obręb zakładu

  • Reprezentowanie zakładu w kontakcie z klientem, działami centralnymi a także z innymi fabrykami dywizji

  • Efektywna współpraca z dostawcami zewnętrznymi, wewnętrznymi i pozostałymi lokacjami organizacji

  • Ustalenie kluczowych wskaźników efektywności i kryteriów powodzenia projektu

  • Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń / opóźnień

  • Koordynacja i wsparcie przy produkcji próbek produktów dla klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, mile widziane w branży motoryzacyjnej.

  • Doświadczenie zawodowe - co najmniej 2 lata na stanowisku kierownika projektów.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne

  • Zorientowanie na wynik

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Zarządzanie zmianą i radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.

  • Komunikatywność i asertywność

  • Współpraca zespołowa

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami

  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości jazdy samochodem milionów ludzi? Dołącz do miejsca, gdzie cenimy nie tylko doświadczenie i kompetencje, ale także osobowość i indywidualne cechy każdego z pracowników. Dołącz do zespołu, w którym będziesz czuć się dobrze. Dołącz do Bosch w Mirkowie!

Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Jakość, R&D Automotive, Kontroling finansowy czy HR