Oferta pracy

Kierownik Projektów

"SUBMET" sp. z o.o.O firmie

  • Oslo, Norwegia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, organizację oraz koordynację projektów budowlanych

  • nadzór nad projektami budowlanymi zgodnie z harmonogramem oraz budżetem

  • zarządzanie pracą podległych pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (inżynier budownictwa)

  • mile widziane uprawnienia budowlane

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • dużą samodzielność w ramach wykonywanych zadań

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

"SUBMET" sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku polskim, niemieckim, rumuńskim i norweskim. Realizujemy duże projekty budowlane w wielu lokalizacjach w kooperacji z największymi wykonawcami w Norwegii. Nasi pracownicy pracują z nami nawet kilkanaście lat.

Przewiń do profilu firmy