Oferta pracy

Kierownik Projektów Offshore

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Straszyn (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy aktualnie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
w obszarach: morska energetyka, konstrukcje morskie, podmorskie sieci przesyłoweNumer ref.: Miejsce pracy: Straszyn

Opis stanowiska:

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
  • Wypracowywanie i wdrażanie rozwiązań umożliwiających rozwój biznesu
  • Kontrola i zarządzanie wydatkami w projektach; optymalizacja kosztów w prowadzonych projektach
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Koordynacja wykonywanych prac oraz podwykonawców
  • Reprezentowanie Firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami
  • Wypracowywanie rozwiązań usprawniających procesy pracy zgodnie z przepisami i regulacjami prawnymi, wdrażanie nowatorskich pomysłów oraz uwzględnianie ich wpływu na różne obszary działania Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria morska/ energetyka/ budownictwo/mechanika
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów w obszarze offshore
  • Znajomość branży energetycznej/kabli morskich/morskich podstacji transformatorowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Gotowość do podjęcia pracy w Straszynie - woj. pomorskie (możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni w tygodniu)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, organizacji pracy, orientacja na jakość i rezultat
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Profesjonalne
     narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy