Kierownik Projektów Operacyjnych (Agencja Pracy Tymczasowej)

EWL S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i podsumowywanie danych dotyczących projektu/ów w obszarze realizacji budżetu oraz optymalizacji kosztów pod kątem rentowności

  • Budowanie efektywnych zespołów i wsparcie merytoryczne Koordynatorów Projektu

  • Planowanie pracy zespołu Koordynatorów oraz obszarów wspierających, wyznaczanie priorytetów w celu zapewnienia standardów obsługi B2B i B2C

  • Zarządzanie wdrożeniem nowego projektu poprzez udział w spotkaniach sprzedażowych, ustalanie szczegółów operacyjnych z klientem B2B oraz z zespołem zaangażowanym we wdrożenie

  • Podtrzymywanie i rozwijanie współpracy z aktywnymi Klientami B2B (m.in. organizacja cyklicznych spotkań, analiza i tworzenie raportów na potrzeby B2B)

  • Aktywne wsparcie Kierownika Regionu w zapewnieniu przepływu komunikacji w ramach struktur regionalnych

Nasze wymagania

  • Masz min 3-letnie doświadczenie w pracy w APT we współpracy z Klientem biznesowym na poziomie obsługi i sprzedaży (warunek konieczny)

  • Potrafisz efektywnie zarządzać wieloma projektami w jednym czasie

  • Na co dzień jesteś proaktywny/a, a zasada "raportuję, adresuję, deleguję" nie jest Ci obca

  • Lubisz pracę z liczbami, analizę danych i wyciągania wniosków

  • Masz min 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i rozwoju o obszarze międzynarodowych projektów

  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy