Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów OZE

Pro Vento Energia Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza lokalizacji dla projektów PV

  • negocjowanie umów dzierżawy i służebności

  • koordynacja prac związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych od fazy początkowej do rozpoczęcia budowy

  • nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów

  • kontakty i współpraca z pozostałymi działami w Firmie

  • kontakty ze stronami procesu inwestycyjnego (właścicielami nieruchomości, organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci elektroenergetycznych)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub inne

  • umiejętność komunikacji – precyzyjna i efektywna wymiana informacji

  • umiejętność pracy z ludźmi

  • duża samodzielność i odpowiedzialność

  • nastawienie na realizację celu

  • umiejętności negocjacyjne

  • prawo jazdy kategorii B

  • biegła znajomość obsługi MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość AutoCAD

  • znajomość branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dużą swobodę działania

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży