Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów OZE

Pro Vento Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza lokalizacji dla projektów PV
  • negocjowanie umów dzierżawy i służebności
  • koordynacja prac związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych od fazy początkowej do rozpoczęcia budowy
  • nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów
  • kontakty i współpraca z pozostałymi działami w Firmie
  • kontakty ze stronami procesu inwestycyjnego (właścicielami nieruchomości, organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci elektroenergetycznych)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub inne
  • umiejętność komunikacji – precyzyjna i efektywna wymiana informacji
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • nastawienie na realizację celu
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • biegła znajomość obsługi MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość AutoCAD
  • znajomość branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dużą swobodę działania
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży

Kierownik Projektów OZE, Poznań