Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów

HBHO firmie

  • Wichrowa 28, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HBH

Wichrowa 28

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Język angielski

Mile widziane

  • DevOps

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za zarządzanie projektami oraz zarządzanie zmianą w obszarach biznesowych przy wykorzystaniu komponentów IT.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu oraz prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • zarządzanie pracą zespołu projektowego, zapewnienie możliwie najlepszej realizacji powierzonych zadań przez zespół, zgodnie z ustaleniami projektowymi,

  • koordynacja działań jednostek biznesowych biorących udział w projekcie,

  • nadzorowanie i koordynacja prac dostawców,

  • identyfikacja obszarów ryzyka i określenie sposobów zaradzenia im, raportowanie i rozwiązywanie problemów,

  • bieżące monitorowanie prawidłowej komunikacji i współpracy w zespole, dbałość o przestrzeganie przyjętych metodyk,

  • tworzenie i doskonalenie procesów zarządzania projektami oraz zarządzania zmianą w organizacji.

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie w realizacji projektów w roli Kierownika projektów,

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność rozumienia i definiowania potrzeb biznesowych klientów,

  • znajomość procesu zarządzania zmianą w organizacji,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność zarządzania pracą własną i podległego zespołu,

  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego – poziom C1

  • doświadczenie w realizacji projektów zawierających komponenty IT,

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz wymagań biznesowych,

  • doświadczenie we współpracy z zespołami DevOps,

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej organizacji – długoletniego lidera na rynku w swojej branży,

  • konkurencyjny system wynagradzania zależny od kompetencji, doświadczenia oraz aktywności,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym językowe,

  • pracę z nieformalną atmosferą w zgranym, profesjonalnym zespole,

  • Pakiet medyczny, Karta Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe,

  • darmowy transport autobusowy oraz dofinansowanie posiłków,

  • udział w ciekawych projektach w wielu innowacyjnych obszarach, w tym w projektach międzynarodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Należymy do Grupy Kapitałowej zajmującej się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych. Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobą ambitną, chętną do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy.

Przewiń do profilu firmy