Oferta pracy

Kierownik Projektów

SMART Project Rokicki Śliwka Sp.j.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami związanymi z usprawnieniem procesów biznesowych (reorganizacja procesów i struktur organizacyjnych, wdrożenia systemów IT i systemów Business Intelligence, automatyzacja procesów)

  • Odpowiedzialność za planowanie i zarządzanie harmonogramem oraz budżetem projektu

  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami

  • Zapewnianie efektywnej komunikacji na wszystkich szczeblach zaangażowania w projekt

  • Komunikacja z klientami w zakresie realizacji i utrzymania dostarczanych rozwiązań w tym udział w spotkaniach statusowych, eskalacje, raportowanie bieżące i okresowe

  • Współpraca zespołami ekspertów dziedzinowych – Analitycy Biznesowi, Konsultanci z obszarów Supply Chain, Finansów, Sprzedaży

  • Planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu, w tym zarządzanie ryzykiem

  • Odpowiedzialność za dokumentację projektową

  • Raportowanie postępów prac do Zarządu

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami na poziomie Managerskim oraz Zarządu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności takie jak: komunikatywność, współpraca zespołowa, samodzielność, efektywność, kreatywność i sumienność

  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • Nastawienie na jakość i terminowość realizowanych zadań

  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze IT będzie dużym autem

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie, która doradza, jak zwiększać zyski i produktywność oraz obniżać koszty w zakresie produkcji, transportu, magazynowania, planowania operacyjnego, zarządzania zapasami, sprzedaży, administracji

  • Możliwość uczestniczenia w projektach w największych firmach i koncernach w Polsce i za granicą

  • Możliwość rozwoju i pogłębienie umiejętności zawodowych oraz szansę na realizację własnych pasji

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji

  • Możliwość decydowania o swoim zaangażowaniu i dostosowaniu pracy do stylu życia dzięki umowie współpracy B2B

  • Możliwość pracy w trybie ‘home office’

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Narzędzia do pracy (laptop i telefon służbowy)

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Jasną ścieżkę rozwoju – finansowanie szkoleń, certyfikacji

Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą działającą na styku obszarów logistyki, zarządzania projektami, Lean Management i analityki biznesowej. Aktualnie wspieramy duże firmy produkcyjne i handlowe, dla których prowadzimy projekty mające na celu usprawnianie procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy