Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektów

Żabka PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żabka Polska

Matyi 8

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów biznesowych w określonym zakresie, czasie i budżecie,
  • przygotowywanie, planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów,
  • odpowiedzialność za skuteczne i efektywne prowadzenie projektów w ramach pracy biura projektowego,
  • stała współpraca i komunikacja z działami firmy,
  • monitoring i egzekwowanie realizacji zadań,
  • zarządzanie zespołem projektowym, ryzykiem, dostawcami oraz jakością,
  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań.
  • mentoring i współtworzenie efektywnych procesów zarządzania projektami w organizacji

Nasze wymagania

  • szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych dziedzinach ze szczególnym uwzględnieniem projektów realizowanych z zespołami IT opartych o podejście SCRUM
  • praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi usprawniających pracę,
  • certyfikaty PRINCE2, PMBOK, Agile PM lub podobne mile widziane,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i techniki prezentacji,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi,
  • biegła znajomość SharePoint, Jira, Confluence, MS Office w tym MS Project,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Kierownik Projektów, Matyi 8, Wilda, Poznań