Oferta pracy

Kierownik Projektów

Żabka Polska

  • Matyi 8, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Matyi 8

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów biznesowych w określonym zakresie, czasie i budżecie,

  • przygotowywanie, planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów,

  • odpowiedzialność za skuteczne i efektywne prowadzenie projektów w ramach pracy biura projektowego,

  • stała współpraca i komunikacja z działami firmy,

  • monitoring i egzekwowanie realizacji zadań,

  • zarządzanie zespołem projektowym, ryzykiem, dostawcami oraz jakością,

  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań.

  • mentoring i współtworzenie efektywnych procesów zarządzania projektami w organizacji

Nasze wymagania

  • szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami w różnych dziedzinach ze szczególnym uwzględnieniem projektów realizowanych z zespołami IT opartych o podejście SCRUM

  • praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi usprawniających pracę,

  • certyfikaty PRINCE2, PMBOK, Agile PM lub podobne mile widziane,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i techniki prezentacji,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi,

  • biegła znajomość SharePoint, Jira, Confluence, MS Office w tym MS Project,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne