Oferta pracy

Kierownik Projektów Produkcyjnych

Sopem

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • audyt oraz koordynowanie poprawy dokumentacji produkcyjnej

  • prowadzenie programu ciągłego doskonalenia oraz jego realizowanie dla działu Produkcji

  • wdrażanie i rozwijanie narzędzi Lean Manufacturing

  • współpraca i koordynowanie przy udziale innych działów dokonywania zmian w procesie produkcyjnym oraz wdrażaniu nowych produktów

  • prowadzenie projektów zleconych na potrzeby Sopem

  • odpowiedzialność za przygotowanie obszaru produkcji do wdrożenia utrzymania certyfikatów ( ISO ,SPS itp.)

  • tygodniowe/ miesięczne raportowanie wyników prac/projektów

  • uczestnictwo we wdrażaniu i nadzór nad funkcjonowaniem systemu zapewnienia oraz zarządzania jakością– 8D Plant,8D Produkcyjne,8D Ligth

  • zastępowanie Menedżera ds. Produkcji, Kierownika Procesów Produkcyjnych, podczas ich nieobecności

  • przewodzenie procesowi eliminacji strat, zapewnienie właściwego wykorzystania istniejących narzędzi i systemów (VSM – Muda Hunting warsztaty)

  • Key User dla projektów SAP,MES oraz SPS koordynacja dla działu produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wysoki poziom umiejętności liderskich, interpersonalnych i komunikacyjnych

  • praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, 8D, Hoshin,VSM

  • znajomość systemów MS Office ,ERP (SAP, IFS, BAAN lub podobne

To oferujemy

  • zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • work life-balance

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • dopłaty do posiłków oraz napojów

  • znakomita atmosfera w pracy

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa OK System

Sopem

Wszyscy na całym świecie chcą czerpać korzyści z bezpiecznego, przyjaznego i zdrowego środowiska dla siebie i swoich najbliższych. Somfy tworzy innowacyjne rozwiązania dla domówi i budynków w trzech obszarach: komfort i dobre samopoczucie, bezpieczeństwo ludzi i nieruchomości oraz oszczędność energii. Somfy przyczynia się również do zmniejszenia globalnego śladu węglowego poprzez pozytywny wpływ naszych zautomatyzowanych rozwiązań w budynkach.

Somfy dokłada wszelkich starań, aby te innowacje były dostępne dla jak największej liczby osób poprzez swoje spółki rozlokowane na pięciu kontynentach. Umożliwia nam to dostosowanie naszych produktów i usług do specyfiki każdego rynku.

Dzięki temu Somfy przyczynia się również do rozwoju swoich klientów i partnerów poprzez ciągłe dążenie do oferowania im doskonałych produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy