Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektów - Profesor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref. 4977/OP
    Codziennie włączamy ponad 350 naszych
    Specjalistów do projektów
    informatycznych w całej POLSCE i EUROPIE
    Jesteś doświadczonym i ambitnym Project Managerem szukającym prawdziwych wyzwań w prestiżowym projekcie? Jeśli TAK, mam dla Ciebie propozycje, która otworzy przed Tobą nowe możliwości. Do projektu informatycznego związanego z rozwojem i transformacją kluczowych systemów bankowych poszukujemy Kierownika Projektów z kompetencjami na poziomie ,,Profesora"
    Kierownik projektów (Profesor)
    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie złożonych projektów informatycznych dotyczących obszaru: transformacji, digital, optymalizacji w obszarze bankowości
    • Zarządzanie 30 - 40 osobowym zespołem
    • Background techniczny IT
    • Prowadzenie spotkań w języku angielskim
    • Bliska współpraca z top managmentem
    Oferujemy:
    • Benefity w postaci pakietów: medyczny, sportowy
    • Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej (międzynarodowe środowisko)
    • Możliwość uzyskania oficjalnego certyfikatu „PRINCE2® Foundation”
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca na wysokim szczeblu w organizacji
    1. POSIADASZ CO NAJMNIEJ 4 LETNIE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU PROJECT MANAGERA?

    TAK NIE

    2. PRZEZ PRZYNAJMNIEJ ROK BYŁEŚ PROJECT MANAGEREM W PROJEKTACH DLA BRANŻY BANKOWEJ?

    TAK NIE

    3. BIEGLE POSŁUGUJESZ SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM?

    TAK NIE

    4. ZGŁASZAM SIĘ!!

    Masz pytania?
    22 222 5000
    ytb f