Oferta pracy

Kierownik Projektów / Project Manager

BMZ Poland Sp. z o.o.O firmie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem zgodnie z Metodyką Zarządzania Projektami BMZ PL,

  • dowożenie celów przy zachowaniu wysokiej jakości, określonych ram czasowych i w założonym budżecie

  • ustalanie zakresu i priorytetów

  • definiowanie zadań dla zespołu zarządzania projektem

  • monitorowanie i mierzenie postępów

  • identyfikacja, ocenianie i zarządzanie ryzykiem

  • zarządzanie zmianami

  • analizowanie ich wpływu na projekt

  • raportowanie

  • prezentowanie realizacji projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zaawansowanymi projektami w firmie produkcyjnej

  • doświadczenie w zarządzaniu, monitorowaniu, kontrolowaniu projektów (zarządzanie harmonogramem, budżetem, zasobami, zmianą, ryzykiem, komunikacją projektową, w tym przygotowanie raportów statusu dla zespołu projektowego, Komitetu Sterującego)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację słowną i pisemną

  • prawo jazdy kategorii B.

  • asertywność

  • umiejętności negocjacyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy