Logo Pracuj.pl

Kierownik projektów / Project manager

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Traktorowa 126

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów IT z zakresu automatyzacji procesów / wdrażanie systemu typu Workflow management, wdrażania narzędzi raportowania / BI od etapu określania wymagań biznesowych, głównych założeń architektonicznych, BC, RFI/RFP do wdrożenia produkcyjnego,
  • Zarządzanie zespołem projektowym, ścisła współpraca z zespołami: biznesowym i IT oraz dostawcami - zarządzanie backlogiem produktu, priorytetami oraz harmonogramem prac i budżetem,
  • Analizowanie potrzeb użytkowników, definiowanie zakresu / backlogu
  • Koordynacja procesu testowania,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i analitycznej,
  • Propagowanie kultury zarządzania projektami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami min 2 lata
  • Znajomość metodyk zwinnych jak również waterfall,
  • Minimum podstawowa znajomości notacji UML, BPMN,
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, dobrej organizacji czasu pracy,
  • Rozumienie budowy systemów informatycznych,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami,

Mile widziane

  • Doświadczenia w zakresie przeprowadzania analizy biznesowo-systemowej
  • Certyfikaty SCRUM, PRINCE 2 / PMBOOK
  • Znajomość narzędzi: Confluence, Jira

To oferujemy

  • Wysoką samodzielność, udział w ciekawych projektach IT
  • Praca w stabilnej firmie i doświadczonym zespole
  • Raportowanie bezpośrednio do CIO
  • Możliwa praca zdalna w wymiarze 2 dni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Kierownik projektów / Project manager, Traktorowa 126, Bałuty, Łódź