Oferta pracy

Kierownik Projektów / Project Manager

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział Transformacji Cyfrowej i Wdrażania Projektów Strategicznych szuka kandydatów
na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTÓW/PROJECT MANAGER

Zakres obowiązków:

  • planowanie i zarządzanie programami i projektami strategicznymi o zasięgu lokalnym i międzynarodowym w obszarach transformacji cyfrowej, CRM, upraszczania i automatyzacji procesów
  • przeprowadzanie programów i projektów przez proces decyzyjny (koordynacja opracowania wymagań biznesowych, technicznych oraz uzasadnienia biznesowego wraz z wyliczeniami finansowymi, uzyskanie akceptacji decydentów)
  • realizacja projektów – prototypowanie, implementacja, testy, wdrożenie - w wyznaczonym czasie i budżecie
  • koordynowanie tworzenia niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanych projektów
  • współtworzenie i odpowiedzialność za metodykę prowadzenia projektów
  • zarządzanie ryzykami w projektach
  • zapewnienie odpowiedniej formy i jakości przepływu informacji wśród interesariuszy projektu, na wszystkich szczeblach organizacji

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia projektów w wyżej wymienionych obszarach
  • znajomość narzędzi MS Office, Jira, Confluence,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (dodatkowa znajomość języka francuskiego będzie dużą zaletą)
  • umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • preferowane wykształcenie technologiczne
  • preferowane doświadczenie w zarządzaniu interesariuszami w złożonych projektach międzynarodowych, transformacyjnych oraz dotyczących upraszczania procesów biznesowych
  • mile widziane doświadczenie w branży Media/Telco
  • komunikatywność i proaktywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole
  • realny rozwój umiejętności
  • nową, unikalną i cenną wiedzę
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty kanałów platformy CANAL+
Wyślij nam swoje CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.