Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 4MATS AGREGACJA sp. z o.o. z siedzibą w: Wronia 45, 00-870 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów / Project Manager

4MATS AGREGACJA sp. z o.o.

Wiertnicza 45A

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz PROWADZIĆ PROJEKTY SMS (konkursy, loterie, sondy, etc.), od niewielkich serwisów, które możesz sam zaproponować po duże loterie dla podmiotów medialnych, co oznacza:

  • a. proponowanie nowych formatów mobilnych,

  • b. opracowywanie koncepcji, specyfikacji technicznych i budżetów projektów,

  • c. prowadzenie promocji projektów (marketing mobilny, mailingi, reklama display, social media),

  • d. współpracę z partnerami medialnymi (klienci, podwykonawcy),

  • e. prowadzenie dokumentacji formalnej (regulaminy, protokoły, umowy partnerskie, itp.),

  • f. osiąganie wyznaczonych celów finansowych.

Nasze wymagania

SAMODZIELNOŚĆ, bo będziesz odpowiadać za całościową realizację powierzonych projektów.

KREATYWNOŚĆ przy opracowywaniu nowych formatów i tworzeniu komunikacji wewnętrznej i marketingowej projektów.

DOŚWIADCZENIE (przynajmniej dwuletniego) w pracy polegającej na koordynacji złożonych projektów z wieloma etapami.

JAKOŚĆ, którą wykażesz poprzez:

a. kompleksowe projektowanie,

b. sumienne testowanie,

c. systematyczne monitorowanie,

d. wnikliwe analizowanie

e. i stałe doskonalenie produktów, narzędzi i procesów.

Mile widziane

DOŚWIADCZENIE w branży telekomunikacyjnej lub marketingowej.

Łatwość w budowaniu i rozwijaniu RELACJI zarówno z partnerami biznesowymi jak i współpracownikami.

To oferujemy

  • warunki pracy (eleganckie biuro),

  • wynagrodzenie,

  • wyjazdy integracyjne,

  • dodatkowe benefity (pakiety medyczne lub sportowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży marketingu mobilnego działająca na rynku od ponad 11 lat.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, a jednocześnie kreatywną i chcesz realizować ciekawe projekty w obszarze marketingu mobilnego, to nie czekaj! Zgłoś się do nas, bo szukamy osób takich jak Ty!