Kierownik Projektów (Project Manager) z językiem angielskim – możliwa praca zdalna

ATL Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza instrukcji i zadań do wykonania w projektach (analiza czasu, dostępnych środków, budżetu)
  • Obsługa klientów: przyjmowanie zleceń, obsługa projektów, komunikacja i budowanie relacji z klientami itp.
  • Planowanie i nadzorowanie procesu tłumaczenia
  • Zarządzanie zespołem dostawców pracujących nad danym projektem, monitorowanie, reagowanie na potrzeby doraźne itp.
  • Ustalanie terminów z wykonawcami i ich monitoring
  • Zarządzanie plikami - porządkowanie, dzielenie, przypisywanie, kontrola
  • Kontrola jakości i zgodności tłumaczeń z wytycznymi i instrukcjami klienta oraz słownikami, poradnikami stylistycznymi, a także innymi materiałami referencyjnymi
  • Inne czynności administracyjno-projektowe związane z zarządzaniem projektem, zgodnie z potrzebami klientów

Podział czasu pracy

40%

Obsługa klientów

35%

Planowanie i nadzorowanie procesu tłumaczenia

20%

Inne czynności administracyjno-projektowe

5%

Wsparcie techniczne dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier lub magister)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej C1
  • Dobra organizacja
  • Punktualność
  • Sprawne posługiwanie się komputerem
  • Pozytywne nastawienie, życzliwość, chęć do nauki i pracy ("can-do" attitude)
  • Profesjonalizm, lojalność, odpowiedzialność
  • W przypadku pracy zdalnej: warunki lokalowo-techniczne niezbędne do pracy zdalnej (np. stałe łącze internetowe zapewniające bezproblemową pracę, wydzielone pomieszczenie do pracy itp.)

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy zdalnej i znajomość jej specyfiki

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem 4500 PLN na rękę i jasną ścieżkę kariery (najlepsi mogą liczyć na awans na wyższe stanowiska)
  • Pracę w pozytywnym zespole w życzliwej atmosferze w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym w Olsztynie – jeśli nie jesteś z Olsztyna lub okolic – możliwość pracy zdalnej.
  • Hybrydowy tryb pracy stacjonarny-zdalny dla osób z Olsztyna i okolic
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę lekarską
  • Kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • szkolenia

ATL Sp. z o.o. Sp. k.

ATL zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi (marketing, witryny internetowe, dokumentacja techniczna i inne rodzaje treści) oraz lokalizacją oprogramowania, a także usługami o wartości dodanej, takimi jak: inżynieria lokalizacji, konwersje plików, formatów, przygotowanie do publikacji elektronicznej, testowanie itp.

Realizowane projekty obejmują branże: medyczną (tzw. life sciences), informatyczną, motoryzacyjną, technologiczną (szeroko rozumianą), startupową, fintech i wiele innych.Klientami firmy są m. in.: Microsoft, Dell, Toyota, John Deere, BMW, ROLI, Audinate, Inoage / Madrix, Audiofile Engineering, Netflix, Deutsche Bank, Pioneer DJ, Yamaha i wiele wiele innych światowych koncernów z listy Fortune 500. Dzięki usługom ATL firmy te zwiększają swój udział na rynkach lokalnych w skali globalnej, docierając do coraz szerszych rzesz odbiorców.

ATL tworzy również własne oprogramowanie do monitorowania jakości oraz pracuje nad procesami i metodologią zastosowania Machine Translation w biznesie. Pracuje także nad implementacją najnowszych rozwiązań z dziedziny tłumaczeń maszynowych, w tym Neural Machine Translation, a także automatyzacjami i integracjami procesów i oprogramowania w celu optymalizacji usług, dzięki czemu klienci mogą jeszcze szybciej i skuteczniej docierać do swoich grup docelowych, zwiększając wydajność i obniżając koszty swojej światowej ekspansji.

MOŻLIWA PRACA ZDALNA

Zapraszamy – wyszkolimy Cię.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, terminową, masz zdolności multitaskingowe, sprawnie obsługujesz komputer i znasz język angielski co najmniej na poziomie C1 – zapraszamy! Nie masz pewności, czy to oferta dla Ciebie, ale szybko się uczysz i jesteś typem zadaniowca? Zapraszamy – wyszkolimy Cię.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez kliknięcie przycisku aplikowania.

UWAGA - WAŻNE! Jak aplikować krok po kroku:

1. Kliknij przycisk Aplikuj.

2. Dołącz 2 dokumenty:

a) CV

b) List motywacyjny

(oba koniecznie w języku angielskim + zdjęcie).

3. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Dołącz do nas! Sprawnie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia spełniające powyższe kryteria. Zawsze.

Kierownik Projektów (Project Manager) z językiem angielskim – możliwa praca zdalna, Katowice