Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 16 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest ATL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Trylińskiego 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kierownik Projektów (Project Manager) z językiem angielskim – możliwa praca zdalna

ATL Sp. z o.o. Sp. k.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 12 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza instrukcji i zadań do wykonania w projektach (analiza czasu, dostępnych środków, budżetu)

  • Obsługa klientów: przyjmowanie zleceń, obsługa projektów, komunikacja i budowanie relacji z klientami itp.

  • Planowanie i nadzorowanie procesu tłumaczenia

  • Zarządzanie zespołem dostawców pracujących nad danym projektem, monitorowanie, reagowanie na potrzeby doraźne itp.

  • Ustalanie terminów z wykonawcami i ich monitoring

  • Zarządzanie plikami - porządkowanie, dzielenie, przypisywanie, kontrola

  • Kontrola jakości i zgodności tłumaczeń z wytycznymi i instrukcjami klienta oraz słownikami, poradnikami stylistycznymi, a także innymi materiałami referencyjnymi

  • Inne czynności administracyjno-projektowe związane z zarządzaniem projektem, zgodnie z potrzebami klientów

Podział czasu pracy
40%

Obsługa klientów

35%

Planowanie i nadzorowanie procesu tłumaczenia

20%

Inne czynności administracyjno-projektowe

5%

Wsparcie techniczne dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier lub magister)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej C1

  • Dobra organizacja

  • Punktualność

  • Sprawne posługiwanie się komputerem

  • Pozytywne nastawienie, życzliwość, chęć do nauki i pracy ("can-do" attitude)

  • Profesjonalizm, lojalność, odpowiedzialność

  • W przypadku pracy zdalnej: warunki lokalowo-techniczne niezbędne do pracy zdalnej (np. stałe łącze internetowe zapewniające bezproblemową pracę, wydzielone pomieszczenie do pracy itp.)

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy zdalnej i znajomość jej specyfiki

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem 4500 PLN na rękę i jasną ścieżkę kariery (najlepsi mogą liczyć na awans na wyższe stanowiska)

  • Pracę w pozytywnym zespole w życzliwej atmosferze w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym w Olsztynie – jeśli nie jesteś z Olsztyna lub okolic – możliwość pracy zdalnej.

  • Hybrydowy tryb pracy stacjonarny-zdalny dla osób z Olsztyna i okolic

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę lekarską

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • szkolenia

ATL zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi (marketing, witryny internetowe, dokumentacja techniczna i inne rodzaje treści) oraz lokalizacją oprogramowania, a także usługami o wartości dodanej, takimi jak: inżynieria lokalizacji, konwersje plików, formatów, przygotowanie do publikacji elektronicznej, testowanie itp.

Realizowane projekty obejmują branże: medyczną (tzw. life sciences), informatyczną, motoryzacyjną, technologiczną (szeroko rozumianą), startupową, fintech i wiele innych.Klientami firmy są m. in.: Microsoft, Dell, Toyota, John Deere, BMW, ROLI, Audinate, Inoage / Madrix, Audiofile Engineering, Netflix, Deutsche Bank, Pioneer DJ, Yamaha i wiele wiele innych światowych koncernów z listy Fortune 500. Dzięki usługom ATL firmy te zwiększają swój udział na rynkach lokalnych w skali globalnej, docierając do coraz szerszych rzesz odbiorców.

ATL tworzy również własne oprogramowanie do monitorowania jakości oraz pracuje nad procesami i metodologią zastosowania Machine Translation w biznesie. Pracuje także nad implementacją najnowszych rozwiązań z dziedziny tłumaczeń maszynowych, w tym Neural Machine Translation, a także automatyzacjami i integracjami procesów i oprogramowania w celu optymalizacji usług, dzięki czemu klienci mogą jeszcze szybciej i skuteczniej docierać do swoich grup docelowych, zwiększając wydajność i obniżając koszty swojej światowej ekspansji.

Przewiń do profilu firmy

MOŻLIWA PRACA ZDALNA

Jeśli nie jesteś z Olsztyna lub okolic – oferujemy możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy – wyszkolimy Cię.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, terminową, masz zdolności multitaskingowe, sprawnie obsługujesz komputer i znasz język angielski co najmniej na poziomie C1 – zapraszamy! Nie masz pewności, czy to oferta dla Ciebie, ale szybko się uczysz i jesteś typem zadaniowca? Zapraszamy – wyszkolimy Cię.

Specialista ds. zasobów bezpośrednio wspiera stanowisko People Operations w zadaniach związanych z aktywnym zarządzaniem zasobami i bazą wykonawców projektów tłumaczeniowych. Współpracuje głównie z naszymi usługodawcami zewnętrznymi (tłumaczami i innymi specjalistami) oraz zespołem wewnętrznym (kierownik projektów, ).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez kliknięcie przycisku aplikowania.

UWAGA - WAŻNE! Jak aplikować krok po kroku:

  • Kliknij przycisk Aplikuj lub Aplikuj szybko.

  • Dołącz 2 dokumenty: CV i List motywacyjny (oba koniecznie w języku angielskim + zdjęcie).

  • Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  • Dołącz do nas! Sprawnie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia spełniające powyższe kryteria. Zawsze.