Oferta pracy

Kierownik Projektów PV

HSG Sun O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HSG Sun – to prężnie rozwijająca się firma w branży fotowoltaiki,
działająca na terenie całego kraju.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Kierownik Projektów PVNumer ref.: Nr ref.: KP 09/20

Powierzymy Tobie następujące zadania:

  • Analizę lokalizacji dla farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu
  • Przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na budowę
  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego
  • Umiejętność prowadzenie procesu due dilligence projektów PV
  • Analizę i uzgodnienie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym
  • Przygotowanie do realizacji gotowych projektów farm fotowoltaicznych
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu planistyczno-projektowego
  • Koordynację przepływu informacji i wsparcie procesu decyzyjnego zleceniodawców i zleceniobiorców
  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Chętnie Cię poznamy jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/elektryka/energetyka/architektura/budownictwo)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką na farmach PV
  • Znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w branży OZE na podobnym stanowisku
  • Znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych w zakresie OZE
  • Szeroką wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława”
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:

„Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSG Sun Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa (KRS 0000755921) danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy