Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektów Szkoleniowych

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

    Obszar Szkoleń Asseco Data Systems od ponad 25 lat wspiera pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarcza zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Wykorzystuje unikalną możliwość łączenia doświadczeń zdobywanych w ramach projektów wdrożeniowych realizowanych w Grupie kapitałowej Asseco z potencjałem szkoleniowym. Ponadto udostępnia potencjał w postaci doświadczenia, sprawdzonych procesów i procedur, wykwalifikowanej kadry operacyjnej oraz systemów informatycznych zapewniając klientom usługi w modelu Learning Business Process Outsourcing. Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działania szkoleniowe oraz pełne zaangażowanie na etapie realizacji projektu i rozliczania uzyskanych dotacji.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania:

    • Koordynacja projektów szkoleniowych i doradczych
    • Organizacja zadań projektu, w tym koordynacja działań marketingowych i rekrutacyjnych
    • Kontakt z uczestnikami projektu
    • Współpraca z działami wsparcia: logistyka, rozliczenia
    • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej
    • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców
    • Kontakt z przedstawicielem klienta biznesowego
    • Wprowadzanie zmian do projektu

    Oczekiwania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych
    • Wykształcenie wyższe
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Zorientowanie na realizację celów
    • Umiejętność identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiązań
    • Umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowe atuty:

    • Wiedza dotycząca szkoleń autoryzowanych Microsoft i Oracle
    • Ogólna znajomość branży IT
    • Doświadczenie w realizacji projektów EFS (PO KL, RPO, PO WER)
    • Znajomość zagadnień dotyczących funduszy UE (RPO, PO WER)
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Zorientowanie na realizację celów
    • Aktywne poszukiwanie rozwiązań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę lub B2B
    • Szkolenia
    • Kursy językowe
    • Liczne benefity pozapłacowe np.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku czy fundusz kulturalno - oświatowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:
    ˗ udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych na takie samo lub podobne stanowisko
    prowadzonych przez firmę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Podolskiej 21, 81-321 Gdynia