Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów technicznych

Steico Sp. z o.o.

Mickiewicza 10

Czarna Woda

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność i rozwój za nowoczesne systemy utrzymania ruchu bazujące na AM,PM, PDM, zgodne z globalną wizją Firmy i potrzebami danego obszaru,

  • Rozwój systemu CMMS – QUERIS,

  • Rekomendacja i wdrażanie zmian w istniejących już rozwiązaniach technicznych w celu ciągłej poprawy wydajności, jakości i optymalizacji kosztów,

  • Współpraca z działami UR w celu zapewnienia spójności działań w tym obszarze oraz standaryzacji wprowadzonych rozwiązań,

  • Formalne odbiory maszyn oraz dostosowanie istniejących do wymagań prawnych,

  • Nadzór nad przeglądami budynków oraz obiektów budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, bądź co najmniej 5 lat w dziale UR w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość systemu CMMS – QUERIS,

  • Szeroka wiedza inżynierska z zakresu mechaniki, automatyki oraz elektrotechniki,

  • Znajomość wymogów prawnych, w tym zasad prowadzenia eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych / elektroenergetycznych,

  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod utrzymania ruchu,

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Myślenie analityczne połączone z umiejętnością planowania działań w perspektywie długoterminowej,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Czynne prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Koncern STEICO z siedzibą w Feldkirchen zajmuje się produkcją i sprzedażą ekologicznych materiałów budowlanych z surowców odnawialnych. Naturalny system budowlany STEICO łączy w sobie innowacyjne drewniane konstrukcje nośne z fornirowego drewna warstwowego i belek dwuteowych z ekologicznymi materiałami izolacyjnymi. STEICO jest wiodącym europejskim producentem materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Produkty STEICO umożliwiają wykonanie szczególnie energooszczędnych budynków, łącząc aktywną ochronę klimatu z wysokim komfortem mieszkania. STEICO należy do grupy tysiąca najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw na świecie, jest notowany na giełdzie i zatrudnia łącznie ok. 1600 pracowników w pięciu lokalizacjach na terenie Europy.

Przewiń do profilu firmy