Kierownik Projektów Technicznych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O tym, dlaczego warto robić zakupy w Biedronce, pewnie dobrze wiesz.

    Ale czy wiesz, dlaczego warto u nas pracować?

    Ponieważ jesteśmy liderem rynku.

    Biedronka to ponad 2800 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Regularnie kupuje u nas aż 74% Polaków. Naszą pasją są świeże produkty i wysoka jakość codziennych zakupów. Dołączając do Jeronimo Martins Polska, dołączasz do największej prywatnej firmy w Polsce!

    Ponieważ dbamy o naszych pracowników.

    W całej Polsce zatrudniamy ponad 65 tys. osób. Zapewniamy im zróżnicowany pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenia i możliwość pracy blisko domu. Korzystamy z międzynarodowych dobrych praktyk Jeronimo Martins.

    Dołącz do zespołu Jeronimo Martins Polska S.A.

    Rozwijaj z nami największą sieć detaliczną w Polsce!

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    M536

    Opis stanowiska:

    • planowanie i organizowanie prac przygotowawczych i projektowych niezbędnych do budowy nowych sklepów Biedronka oraz przebudowy i remontów już istniejących, zgodnie z założonymi planami i standardami; udział w przetargach;
    • prowadzenie negocjacji z wykonawcami, dotyczących warunków realizacji prac budowlanych i sporządzenia dokumentacji projektowej oraz przygotowanie stosownych umów w tym zakresie;
    • nadzór nad budowami nowych sklepów oraz przebudowy i remontów już istniejących;
    • nadzór nad budżetem inwestycyjnym oraz kontrolę prac w zakresie finansowym;
    • wsparcie dla kierowników sekcji technicznych oraz dyrektorów centrów dystrybucyjnych w zakresie właściwej eksploatacji obiektów i wyposażenia oraz utrzymania ciągłości zdolności technicznej instalacji chłodniczych w sklepach; prowadzenie i definiowanie technicznego standardu nowych sklepów;
    • wsparcie działu ekspansji w zakresie prowadzonych realizacji inwestycji „pod klucz”.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane lub branżowe;
    • min. 3 lata doświadczenia w przygotowaniu i realizacji inwestycji budowlanych;
    • doświadczenie w eksploatacji obiektów budowlanych;
    • uprawnienia budowlane – mile widziane (nie są obowiązkowe);
    • umiejętność kierowania rozporoszonym zespołem projektowym (podwykonawcy);
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana;
    • dobra znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość SAP);
    • gotowość do podróży służbowych;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;
    • umowę o pracę bez okresu próbnego;
    • niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon służbowy, laptop, samochód;
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, paczki na święta, programy prozdrowotne).

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników