Oferta pracy

Kierownik Projektów Technicznych

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z klientem w zakresie rozwiązań technicznych oferowanych produktów;

  • Prezentacje techniczne dla klientów zewnętrznych (OEM);

  • Czynny udział w procesie rozwoju produktu - począwszy od fazy RFQ aż do zamrożenia projektu;

  • Udział w procesie przygotowywania oferty cenowej;

  • Przegląd CSR Klienta dla obszaru technicznego w fazie przygotowywania oferty dla klienta;

  • Sugerowanie rozwiązań technicznych (i produktowych) klientowi;

  • Wsparcie dla klienta w zakresie wyboru rozwiązań technicznych;

  • Analizy dotyczące standaryzacji w zakładach Grupy Maflow;

  • Czynny udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych;

  • Analizy i definiowanie metod optymalizacji pracy;

  • Prowadzenie poszukiwań i analizy nowych rozwiązań techniczno-produktowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera zarządzania projektem/procesem w branży motoryzacyjnej;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalający na swobodną konwersację;

  • Znajomość języka niemieckiego/francuskiego będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość wymagań z zakresu systemu zarządzania jakością w projekcie;

  • znajomość rysunku technicznego, materiałów oraz struktury;

  • znajomość procedur APQP;

  • umiejętność kierowania zespołem;

  • umiejętność prowadzenia i moderowania spotkań;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;

  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.