Oferta pracy

Kierownik Projektów Telekomunikacyjnych

PGE Systemy S.A.

  • Sienna 75, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sienna 75

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji projektu budowy sieci łączności specjalnej dla sektora energetyki w Polsce opartej o standard LTE,

  • Zarządzanie Zespołem Projektowym w realizacji celów projektowych oraz dostarczaniu korzyści na poziomie Programu LTE450,

  • Współpraca projektowa z Dyrektorem Programu, Architektem Programu i Kierownikami Projektów oraz Klientami,

  • Realizacja projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem, budżetem, zakresem oraz zgodnie z przyjętą metodyką projektową i standardami Spółki,

  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych,

  • Utrzymywanie i aktualizacja rejestrów projektu: zagadnień, ryzyka, spotkań, bieżących akcji,

  • Przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych i ich prowadzenie,

  • Rozliczenia czasu pracy, utylizacji budżetów projektów,

  • Współpraca z Architektami rozwiązań, Analitykami, Testerami,

  • Współtworzenie z zespołem projektowym wewnętrznych procedur i procesów niezbędnych do realizacji Programu LTE450,

  • Przeglądy dokumentacji projektowej pod kątem realizacji zasad, standardów oraz procedur,

  • Tworzenie rekomendacji oraz wytycznych w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w aspekcie bezpieczeństwa na poziomie projektów,

  • Przygotowanie i wsparcie w realizacji procesu testów w projektach,

  • Udział we wdrażaniu docelowej architektury dla sieci LTE450 w PGE Systemy,

  • Przygotowanie procedur odbiorczych i formularzy przekazania wdrożonych rozwiązań do utrzymania,

  • Realizację zadań zgodnie przyjętym planem finansowym.

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów i zarządzania zespołem projektowym potwierdzona kursami i certyfikatami, studia z zakresu zarządzania projektami będą dodatkowym atutem,

  • Minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Projektu lub osoby zarządzającej zespołem projektowym, w tym 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru IT, telekomunikacji lub bezpieczeństwa informatycznego,

  • Wysoka samodyscyplina i odpowiednie zdolności związane z realizacją zadań pod presją czasu,

  • Umiejętność delegowania zadań i rozliczania efektów prac zespołu projektowego,

  • Znajomość metodyk Prince, ITIL, Agile,

  • Znajomość praktycznych zasad opracowywanie dokumentacji projektowej i architektury rozwiązań,

  • Znajomość zasad finansowych na poziomie pozwalającym opracowywać analizy i plany związane z podziałem kosztów w projektach oraz właściwego wykorzystania budżetu,

  • Doświadczenie w planowaniu scenariuszy i realizacji testów z podziałem na etapy wdrożenia rozwiązania,

  • Znajomość procedur i regulacji dla danego obszaru organizacji objętego realizacja projektów w tym Prawo Telekomunikacyjne, Infrastruktura Krytyczna ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

  • Znajomość zasad prowadzenia projektów w ujęciu portfelowym

  • Zdolność do definiowania kryteriów związanych z produktami końcowymi wraz z kryteriami odbioru.

  • Umiejętność definiowania Kluczowych Czynników Sukcesu w realizowanych inwestycjach.

Mile widziane

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość rozwiązań telekomunikacyjny w zakresie łączności bezprzewodowej 3G/LTE,

  • Znajomość aktów prawnych wpływających na wymagania stawiane projektom z obszaru telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego,

  • Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego umożliwiające dostęp do informacji niejawnych lub gotowość do poddania się procesowi pozyskania poświadczenia bezpieczeństwa umożliwiającego dostęp do informacji niejawnych o klauzuli, co najmniej „Poufne”,

  • Wszelkie referencje poświadczające doświadczenie zawodowe.

To oferujemy

  • System premiowy

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie opieki nad dziećmi

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej

  • karta sportowa

  • dofinansowanie opieki nad dziećmi

  • inne

PGE Systemy S.A. jest spółką technologiczną, buduje, rozwija i utrzymuje nowoczesne systemy teleinformatyczne dla całej Grupy Kapitałowej PGE.

Przewiń do profilu firmy