Oferta pracy

Kierownik Projektów Utrzymaniowych

SIMPLE S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

SIMPLE S.A.

Bronisława Czecha 49/51

Warszawa

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku od 1988 roku. Nasze długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość polskiego rynku sprawiają, że jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań dla uczelni, jednostek naukowo-badawczych oraz szpitali. Nasze rozwiązania zostały wdrożone ponad 3500 razy. Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Zadania:

  • Prowadzenie projektów w Pionie Utrzymania zgodnie z harmonogramem
    i budżetem
  • Weryfikowanie zgodności prac i warunków realizacji z umowami
  • Rozliczanie usług/etapów, monitorowanie postępów i odbiorów
  • Zarządzanie harmonogramami, koordynowanie prac
    zespołu/podwykonawców
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Dokumentowanie wykonanej pracy zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • Minimalnie 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub utrzymaniowych systemów ERP
  • Praktyczna znajomość metodyk projektowych (np. zwinnych) i aplikacji wspierających zadania kierownika projektu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, terminowość, dokładność)
  • Umiejętność wspierania procesu handlowego z perspektywy klienta wew. i zewn.
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do podróży służbowych w na terenie Polski

Preferencje:

  • Wiedza o produktach i usługach opartych o systemy ERP
Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Oferujemy:

  • DOWOLNĄ FORMĘ ZATRUDNIENIA
  • SZKOLENIA I ROZWÓJ ZAWODOWY
  • PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ
  • PAKIET SPORTOWY MULTISPORT
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy