Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektów w Wydziale Automatyki Budynków

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRASKO AUTOMATYKA SP. Z O.O.

    Firma TRASKO Automatyka Sp. z o. o. zajmuje się produkcją maszyn do szeroko pojętej automatyki przemysłowej i budynkowej.

    Zatrudnia wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę inżynierów, konstruktorów, projektantów układów sterowania, programistów oraz montażystów. Ich wieloletnie doświadczenie w branży budowy maszyn oraz integracji systemów sprawia, iż wdrożone rozwiązania przekładają się na zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta.

    Realizujemy zadania kompleksowo - od koncepcji i projektu, kompletacji, oprogramowania po dostawę i uruchomienie u klienta.

    Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Dysponujemy pomieszczeniami biurowymi o podwyższonym standardzie, salkami konferencyjnymi oraz halami produkcyjnymi wraz z własnym parkiem maszynowym.

    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Nadzór nad realizacjami związanymi z instalacją oświetleniową, zasilania oraz teletechniczną w projektach budowlanych
    • Kierowanie, koordynowanie i nadzór merytoryczny, terminowy, finansowy realizowanych projektów, umów serwisowych, zleceń
    • Prowadzenie rejestru realizacji projektów i dokumentacji
    • Prowadzenie budżetów i rozliczeń realizowanych projektów
    • Wykonywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie rejestru ofert oraz gromadzenie dokumentacji na etapie ofertowym

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub budowlane
    • Doświadczenie w branży minimum 3 lata
    • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
    • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach, doskonalenie zawodowe możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w realizacjach
    • Praca w dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze
    • Duża różnorodność prowadzonych projektów

    DOKUMENTY:

    • CV
    • List motywacyjny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest Trasko Automatyka sp. z o.o

    W celach przeprowadzenia naboru prosimy kandydatów o umieszczenie na CV zgody o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzania  danych, zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych  w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04 maja 2016r.)”