Oferta pracy

Kierownik Projektów

RTV EURO AGDO firmie

Rekrutacja zdalna

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem projektowym oraz dbanie o prawidłową dokumentację projektową,
  • zarządzanie zakresem, harmonogramem i budżetem projektu,
  • identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem projektowym,
  • tworzenie raportów oraz analiz prezentujących postępy prac,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zespołem analityków i architektów,
  • współtworzenie koncepcji oraz dbanie o jakość zakresu i specyfikacji funkcjonalnej dla rozwiązań informatycznych,
  • prowadzenie spotkań statusowych oraz decyzyjnych na poziomie Komitetów Sterujących/Zarządu,
  • koordynacja działań na styku wielu działów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym ścisła współpraca z Zarządem, Dyrektorami Pionów Biznesowych oraz dostawcami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w roli Kierownika Projektów – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem projektowym,
  • doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi IT zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi,
  • praktyczne stosowanie metodologii zarządzania projektami – Agile, Prince, PMI,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, zorientowanie na cel,
  • komunikatywność, zdolność zjednywania sobie ludzi,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i koordynacja współpracy między nimi,
  • umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia oraz wyciągania wniosków.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży retail i/lub w realizacji projektów z obszaru logistyki i łańcucha dostaw
  • sprawne poruszanie się w metodologii Agile.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach informatycznych i biznesowych,
  • realny wpływ na zakres realizowanych projektów,
  • kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę i realizację celów,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe),
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
  • bezpłatny parking.

Jesteś urodzonym przedsiębiorcą z głową pełną pomysłów na rozwój biznesu? Doskonale poruszasz się w świecie cyfr i umiesz je odpowiednio analizować? Zdrowa rywalizacja nakręca Cię do działania? Dołącz do lidera rynku elektroniki użytkowej i razem z innymi pasjonatami biznesu rozwijaj swoje kompetencje!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy