Oferta pracy

Kierownik Projektów

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.O firmie

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie projektami IT
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, zarządzanie budżetem projektu
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych
  • Raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących
  • Analiza i raportowanie kosztów wdrożenia i utrzymania procesu
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzane jakością w projekcie
  • Zarządzanie i wsparcie procesu budowy relacji z klientem

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów IT w dużych organizacjach
  • Praktyczną znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Prince2, PMI, Agile) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM, JIRA)
  • Doświadczenie w pracy związanej z przetwarzaniem danych (hurtownie danych, systemy BI), wytwarzanie i integracja oprogramowania
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w dużych organizacjach lub administracji
  • Umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji, odpowiedzialność, koncentracja na cel
  • Kompetencje praktycznego zarządzaniu zmianą i prowadzenia projektów z dużym obszarem niepewności zakresu i zmienności
  • Umiejętność negocjacji, zaawansowana komunikacja

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!
  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA
  • Prywatną opiekę medyczną
  • HOME OFFICE
    4 x w miesiącu
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica
  • PIES w biurze? Zapraszamy!
  • Elastyczny czas pracy
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Dofinansowanie do kart sportowych
Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy