Oferta pracy

Kierownik Projektów

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie realizacji celów projektu zgodnie z określonym budżetem i w określonych ramach czasowych poprzez:

  • Prowadzenie projektów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodologią

  • Współudział w definiowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów

  • Określanie kosztów oraz pracochłonności dla planowanych projektów

  • Wybór, ocenę i współpracę z dostawcami w ramach projektów i na etapie utrzymania rozwiązań, w tym:

  • Przegląd i rekomendacja wyboru dostawcy / rozwiązania

  • Udział w przygotowaniu umów i prowadzeniu negocjacji umów z dostawcami

  • Tworzenie i zarządzanie planem projektu, ryzykami i zagadnieniami projektowymi

  • Zapewnianie komunikacji z interesariuszami projektu

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

  • Wykonywanie analizy procesów i optymalizacja procesów

  • Wykonywanie analizy i specyfikacji wymagań

  • Współpraca z Kadrą Zarządzającą, Biurem Projektowym oraz wszystkimi działami organizacji w celu optymalnej alokacji i wykorzystania zasobów do prowadzonych projektów poprzez:

  • Przegląd stanu projektów

  • Przegląd i aktualizację priorytetów działań w obrębie projektu

  • Uzgadnianie alokacji zasobów do projektów

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami

  • Zna metodyki prowadzenia projektów (PRINCE2, PMI) i potrafi zastosować je w praktyce

  • Zna j. angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację ustną oraz pisemną (B2)

  • Posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - informatyczne, techniczne, medyczne, zarządzanie projektami)

  • W swoich działaniach wykazuje się samodzielnością, odpowiedzialnością oraz doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi

  • Potrafi pracować w zespole

  • Biegle posługuje się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Zespole Projektów Biznesowych

  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy