Oferta pracy

Kierownik Projektów

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

IT

(Umowa na czas określony - 18 miesięcy)

Twoje zadania:

  • Zarządzanie projektami i koordynowanie prac realizowanych na potrzeby Virgin Mobile
  • Wprowadzanie nowych procesów w Virgin Mobile, zmierzających do zwiększenia produktywności oraz jakości pracy różnych działów w firmie
  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami systemów IT, w tym koordynowanie, monitoring i odbiór prac dostawców
  • Zarządzanie uprawnieniami i dostępami do systemów IT

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu złożonymi projektami lub procesami przy współpracy z działami IT
  • Jesteś bardzo komunikatywny i potrafisz przekonywać innych do swoich pomysłów
  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • W stopniu średniozaawansowanym znasz MS Excel (sprawnie tworzysz tabele przestawne i tworzysz złożone funkcje)
  • Bardzo dobrze znasz program MS PowerPoint i tworzysz w nim estetyczne i dobre merytorycznie prezentacje
  • Komunikujesz się w j. angielskim na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie (B2))

Ogłoszenie archiwalne