Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektów

3e Software HouseO firmie

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań

  • wsparcie w koordynacji projektów:

  • - aplikacje webowe i bazodanowe

  • - aplikacje mobilne

  • - SLA

  • kierowanie zespołami projektowymi ok. 8-10 osób (architekci, programiści, testerzy, analitycy)

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • prowadzenie prezentacji i pokazów

  • wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 3 lata)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk (preferowana znajomość Scrum)

  • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego

  • dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (trendy, technologie, usability)

  • wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne

  • komunikatywność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym (w tym podnoszenie kompetencji w React, Node.js)

  • pracę na pełny etat, na miejscu w jednym z biur w Warszawie lub w Łodzi

  • możliwość pracy zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, telematyka, finanse, ubezpieczenia)

  • pracę dla znanych marek polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

3e Software House

Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów. Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack.

Ordering Stack jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji. Poszukujemy osoby stanowisko Marketing Managera, której najważniejszym celem będzie planowanie oraz koordynowanie działań ukierunkowanych na zwiększenie liczby leadów sprzedażowych dla tego produktu.

Przewiń do profilu firmy

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks