Oferta pracy

Kierownik Projektów

DPD PolskaO firmie

  • Mineralna 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

DPD Polska

Mineralna 15

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Prince2

Mile widziane

  • PMI

  • IPMA

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem DPD Polska

  • koordynowanie wdrażania zmian w systemach informatycznych i procesach

  • zarządzanie projektem od momentu jego włączenia do portfela po zakończenie fazy stabilizacji i przekazanie właścicielowi biznesowemu

  • zarządzanie zespołem projektowym złożonym z przedstawicieli IT, biznesu i dostawców zewnętrznych

  • dostarczenie uzgodnionych z właścicielem biznesowym produktów projektu

  • dbanie o jakość dokumentacji projektowej i utrzymanie standardów w realizowanych projektach

Nasze wymagania

  • umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona zrealizowaniem z sukcesem kilku projektów

  • zorientowanie na cel i jego skuteczną realizację

  • doświadczenie w realizacji projektów na styku biznes – IT

  • umiejętności komunikowania się i budowania dobrych relacji ze współpracownikami na różnych poziomach hierarchii służbowej

  • ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z zespołem analityków i projektantów

  • umiejętność zarządzania relacjami z dostawcami zewnętrznymi

  • minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • sumienność, wnikliwość, zaangażowanie

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym oraz posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość metodyk Prince2, PMI lub IPMA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy