Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów

NET SERVICE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja realizacji procesu budowy, instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • koordynacja modernizacji i przebudowy istniejących obiektów, zgodnie z regulacjami i wymogami prawnymi

  • realizowanie planów dotyczących harmonogramu, kosztów i jakości wykonania inwestycji, sporządzanie rozliczeń końcowych

  • nadzór nad płynnym przebiegiem procesu budowlanego oraz odpowiedzialność za budżet inwestycji

  • współpraca w przygotowaniu przetargów, przystosowaniu dokumentacji, zawieranie umów i zlecanie prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: kierunki techniczne – elektryczny, elektroniczny, automatyka itp.)

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. kierownik projektu, kierownik kontraktu, kierownik budowy lub trzyletnie na stanowisku inż. projektu) przy realizacji inwestycji kubaturowych oraz znajomość prawa budowlanego i specyfiki rynku budowlanego i instalacji elektrycznych/teletechnicznych

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych w miejsca prowadzonych inwestycji

  • wysokie kompetencje interpersonalne, samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na cel

  • sumienność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i indywidualne możliwości rozwoju w ambitnym zespole

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania oraz możliwość realizacji skomplikowanych projektów inwestycyjnych

  • benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)

  • umowę o pracę/ B2B