Ta oferta pracy jest nieaktualna od 464 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik Działu Jakości (Warszawa)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Osoba na tym stanowisku będzie zarządzała zespółem testerów oprogramowania oraz tworzyła plany i harmonogramy testów manuanych, automatycznych i w mniejszym stopniu wydajnościowych. Kierownik działu jakości będzie czuwał nad ich realizacją i współpracował z kierownikami projektów i programistami. Nasze projekty dotyczą głównie branż e-commerece i logistyki dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne w oparciu o szereg technologii (Java/Spring, PHP, React, Node).

    Wymagania:

    • 3-4 lata doświadczenia w zakresie testów oprogramoania,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierownik, team-leader) w firmie IT,
    • praktyczna znajomość metod testowania oprogramowania webowego, mobilnego i desktopowego, oraz metod automatyzacji testów,
    • angielski na poziome gwarantującym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
    • komunikatywność, operatywność i samodzielność,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie,

    Mile widziane (choć nie konieczne):

    • ukończone studia informatyczne,
    • ISTQB,
    • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów IT.

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie zespołem jakości (4-5 testerów; planowanie, prowadzenie, monitorowanie i raportowanie prac),
    • tworzenie planów i harmonogramów testów, oraz przypadków i scenariuszy testowych,
    • kontrola i weryfikacja wewnętrznych procedur (podstawienia, ciągła integracja, checklisty projetkowe, karty testów),
    • ewaluacja okresowa oraz rekrutacja członków zespołu jakości,
    • tworzenie, wdrażanie i usprawnianie procedur dot. testów i jakości oprogramowania.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w biurze w Warszawie b. blisko stacji metra,
    • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne zależne od zysków w prowadzonych projektach,
    • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami,
    • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole od którego można wiele się nauczyć,
    • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach,
    • pokrycie części kosztów zajęć sportowych,
    • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT,
    • regularne dostawy świeżych owoców,
    • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło.

    CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).