Oferta pracy

Kierownik Projektów

Biuro Informacji KredytowejO firmie

Biuro Informacji Kredytowej

Zygmunta Modzelewskiego 77a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne prowadzenie projektów

  • Zarządzanie harmonogramem, budżetem, zakresem, ryzykiem i zmianą w projektach

  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego w zakresie zadań biznesowych oraz IT

  • Przeglądy stanu prac i raportowanie kluczowych informacji o projektach

  • Operacyjna i zarządcza współpraca z dostawcami na etapie zbierania wymagań, tworzenia projektu, projektowania i prototypowania aplikacji, specyfikacji funkcjonalnej oraz implementacji i testów

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i obiegu dokumentacji w projekcie

  • Wsparcie jednostek biznesowych w zakresie definiowania założeń projektowych oraz podczas całego procesu realizacji projektu

  • Wsparcie zespołów wytwórczych w organizacji

Nasze wymagania

  • Energia, otwartość myślenia poza schematami

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT

  • Umiejętność planowania pracy i egzekwowania przydzielonych zadań

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, rozwiązywania problemów i dostrzegania ryzyka, kreatywność

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania

  • Praktyczna znajomości metodyk i frameworków zarządzania projektami Prince 2, Scrum, SAFe, LeSS

  • Dobra znajomość pakietu Office, w tym MS Project

  • Dobra znajomość platformy JIRA oraz Confluence

  • Umiejętność współpracy z członkami zespołu wytwórczego: analitykami, architektami, developerami, testerami

  • Proaktywne nastawienie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów w kanałach zdalnych (portale oraz aplikacje www, aplikacje mobilne)

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów on-boardingowych systemów i rozwiązań dla klientów

  • znajomość BPMN i UML

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • unikalna baza danych

  • udział w ciekawych projektach - od pomysłu do realizacji

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań

  • biuro przy metrze Wierzbno

  • praca z najlepszymi

  • parking dla rowerów

Grupa BIK jest liderem na rynku informacji kredytowej i gospodarczej w Polsce. W jej skład wchodzą Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Jesteśmy po to, by tworzyć bezpieczny i efektywny system wymiany informacji kredytowych i gospodarczych, ograniczać wyłudzenia i nadużycia oraz budować relacje oparte na zaufaniu w gospodarce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy