Kierownik Projektów Wdrożeniowych i Doradczych

Schenker Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie i zamykanie projektów i inicjatyw, definiowanie zadań, planowanie i mierzenie postępu prac, zapewnienie jakości ich wykonania oraz zgodności z celem biznesowym,

  • Zapewnienie dialogu i komunikacji w zespole projektowym oraz z interesariuszami projektu,

  • Zarządzanie otoczeniem projektu i zmianami mającymi na niego wpływ,

  • Raportowanie, tworzenie rekomendacji dla interesariuszy,

  • Identyfikacja, rozwiązywanie bądź eskalacja konfliktów i problemów, proponowanie rozwiązań,

  • Monitorowanie budżetu i wydatków,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku lidera/koordynatora projektów,

  • wiedza na temat najlepszych standardów, praktyk i metodologii zarządzania projektami,

  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze,

  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą,

  • umiejętności analityczne, negocjacyjne, komunikacyjne,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu narzędzi rozwiązywania problemów (Problem Solving Tools, A3).

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia roczna),

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),

  • Możliwość korzystania z ZFŚS,

  • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu,

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy