Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów wdrożeniowych systemu WMS

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie systemu informatycznego w zakresie logistyki (WMS) logistyka magazynowa u klienta:

  • a) przygotowywanie koncepcji działania logistyki i opracowywanie specyfikacji działania systemu WMS

  • b) realizacja prac wdrożeniowych

  • przygotowanie konfiguracji i aktywny udział w uruchomieniu systemu

  • znajomość metodyki prowadzenia projektów wdrożeniowych

  • prace z systemami bazodanowymi

  • rozwijanie systemu WMS poprzez projektowanie oraz testowanie dodatkowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • udział w minimum jednym projekcie związanym z wdrożeniem systemu WMS/ERP- (mile widziana rola jako: koordynator prac (do strony klienta) lub osoba realizująca wdrożenie (od strony dostawcy)

  • znajomość procesów wewnątrzmagazynowych i realiów pracy magazynów

  • znajomość systemów ERP/WMS- od strony użytkownika, wykorzystującego w codziennej pracy moduł związany z logistyką

  • umiejętność optymalizowania pracy magazynu - tworzenie koncepcji zmian i wprowadzanie ich w życie

  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie

  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów na terenie kraju.

  • podstawowa znajomość baz danych i języka SQL

  • doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności lub we wdrażaniu systemów informatycznych (jako kierownik projektu lub kluczowy użytkownik zajmujący się odbiorem finalnych rozwiązań logistycznych)

  • wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw.

To oferujemy

  • dbamy o dobro pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina

  • dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania

  • ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)

  • nie pracujemy w środowisku korporacyjnym

  • brak u nas dress- code

  • rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka

  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły

  • zdobywamy wiedzę w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka

  • realizujemy ciekawe projekty, związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

  • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników

  • dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy

  • dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników

  • zapewniamy dostęp do platformy językowej

  • mamy wdrożony program poleceń

  • mamy system premiowania

  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)

  • współpracujemy długoterminowo i awansujemy w obszarach działalności firmy

  • u nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami

  • nie będziesz martwić się gdzie zostawić samochód - mamy parking dla czterech i dwóch kół

  • a ponadto: dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nowoczesne biuro z własnym, komfortowym stanowiskiem pracy

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa telefoniczna z działem HR

3

Zadania programistyczne

4

Spotkanie w siedzibie firmy

Działamy na rynku 17 lat. Mamy przeszło 270 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów. Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów. Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Z nami, będziesz wspierał i rozwijał produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych. Będziesz pracować w renomowanej firmie- bezpośrednio u producenta- o silnej pozycji na rynku IT.

W DataConsult pracujemy w zgranym zespole zmotywowanych ludzi, spędzamy ze sobą czas zarówno w pracy, jak i po pracy. W naszym biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, co jest doceniane i pielęgnowane przez wszystkich pracowników.

Z nami będziesz realizować zadania związane z wsparciem merytorycznym Klienta aż po udział w procesach tworzenia i testowania oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy