Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektów wdrożeniowych systemu WMS

DataConsult S.A.

Józefa Marcika 14c

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie systemów informatycznych WMS

  • Logistyka magazynowa u klienta:

  • a) przygotowywanie analiz przedwdrożeniowych i opracowywanie projektów wdrożeniowych

  • b) realizacja prac wdrożeniowych

  • Przygotowanie konfiguracji i aktywny udział w uruchomieniu systemu

  • Wsparcie klientów na etapie startu produkcyjnego

  • Prace z systemami bazodanowymi

  • Rozwijanie systemu WMS poprzez projektowanie oraz testowanie dodatkowych rozwiązań

Nasze wymagania

Na rozgrzewkę kilka pytań

• Brałeś udział w minimum jednym projekcie związanym z wdrożeniem systemu WMS/ERP?- na to pytanie konieczne powiedz „tak”

• Cieszysz się na samą myśl o pracy w i z logistyką magazynową?

• Znasz procesy wewnątrzmagazynowe i realia pracy magazynów?

• Znasz systemy ERP- od strony użytkownika?

• Potrafisz zoptymalizowania pracę magazynu - tworzyć koncepcje zmian i wprowadzać je w życie?

• Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B?

Jeśli i tu jest odpowiedź „tak”, to masz dodatkowe punkty:

• Znasz bazy danych i język SQL?

• Masz doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności systemów informatycznych (jako kierownik projektu lub kluczowy użytkownik zajmujący się odbiorem finalnych rozwiązań logistycznych)?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie w naszym biurze blisko pętli w Borku Fałęckim z: umową o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz atrakcyjnym systemem premiowym uzależnionym od Twoich wyników

  • Ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)

  • Dbamy o dobro naszych pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina

  • Mamy dla Ciebie ubezpieczenie medyczne w Lux-med. i kartę MultiSport

  • Mamy narzędzia i sposoby, które dbają o Twój kręgosłup i kondycję

  • Bardzo dbamy o integrację (wyjazdy, spotkania i budżety integracyjne)

  • Bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników

  • Mamy wdrożony program poleceń

  • Dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy

  • Zdobywamy wiedzę i realizujemy ciekawe projekty w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka

  • Dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników

  • Możesz skorzystać z platformy do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego

  • Dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Nie pracujemy w środowisku korporacyjnym

  • Brak u nas dress- code

  • Rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka

  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły

  • Nie będziesz martwić się gdzie zostawić samochód - mamy parking dla czterech i dwóch kół

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, dbamy o kondycję i postawę

  • A ponadto: dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • nowoczesne biuro z własnym, komfortowym stanowiskiem pracy

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa telefoniczna z działem HR

3

Zadania programistyczne

4

Spotkanie w siedzibie firmy

  • Teraz czas na Twój ruch!

  • Nie czekaj, aplikuj do nas!

Logistyka to nasza pasja. Z pasją tworzymy nowoczesne systemy WMS, który wdrożyliśmy w kilkuset małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Innowacje w logistyce to nasza rzeczywistość. DataConsult to pasjonaci logistyki i IT. Nie brakuje nam poczucia humoru ani pysznej kawy w biurze. Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, pragniesz rozwijać swoje kompetencje – ta praca jest dla Ciebie!

Działamy na rynku 17 lat. Mamy przeszło 270 Klientów i ponad 4300 użytkowników naszych produktów. Zrealizowaliśmy ponad 300 udanych projektów. Prowadzimy projekty badawcze z użyciem wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz robotów wspomagających pracę ludzi.

Z nami, będziesz wspierał i rozwijał produkt informatyczny do obsługi magazynów wysokiego składowania i centrów logistycznych. Będziesz pracować w renomowanej firmie- bezpośrednio u producenta- o silnej pozycji na rynku IT.

W DataConsult pracujemy w zgranym zespole zmotywowanych ludzi, spędzamy ze sobą czas zarówno w pracy, jak i po pracy. W naszym biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, co jest doceniane i pielęgnowane przez wszystkich pracowników.

Przewiń do profilu firmy