Oferta pracy

Kierownik Projektów

KACZMARSKI GROUPO firmie

KACZMARSKI GROUP

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Dołącz do zespołu który każdego dnia mierzy się z nowymi wyzwaniami.
Zacznij pracę w Kaczmarski Group jako:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie pracami koncepcyjnymi w projekcie, definiowanie projektu,
  • organizacja projektu: cele, zakres, interesariusze, harmonogram, budżet, ryzyka, struktura zarządzania projektem, komunikacja,
  • nadzór nad realizacją projektu, zarządzanie zmianą, kontrola kosztów i jakości wykonywanych prac oraz adekwatne reagowanie w przypadku pojawiających się problemów – zgodnie z przyjętym w organizacji procesem zarządzania projektami
  • koordynacja działań uczestników projektu i zespołów projektowych wewnętrznych i zewnętrznych
  • odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie projektu,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją projektową,
  • współpraca z Kierownikiem Portfela Projektowego, raportowanie zarządcze i operacyjne

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenie w prowadzeniu projektów:
    • biznesowych, biznesowo – technicznych lub organizacyjnych
    • w środowisku zasobów rozproszonych; wewnętrznych i zewnętrznych lub w środowisku międzynarodowym; dostawcy, klienci
  • transformacyjnych; organizacyjnych, finansowych, IT
  • background doświadczenia współpracy z biznesem; właściwe jego rozumienie, umiejętność rozumienia i posługiwania się językiem korzyści i uzasadnienia biznesowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • praktyczna znajomość standardów i metodyk prowadzenia projektów; AgilePM, PMBok, Prince2 oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, Jira),
  • kompetencje analityczne i umiejętności myślenia procesowego,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi departamentami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość metodyk zarządzania wytwarzaniem oprogramowania SAFe, scrum, kanban
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami na poziomie technicznym / informatycznym
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych,
  • doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu własnych przedsięwzięć

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • bez watpienia najlepsze imprezy integracyjne
  • jasną ściężkę kariery
  • stałe godziny pracy
  • świetne bistro
  • masaże
  • squash
  • parking dla wszystkich pracowników

Na Twoją aplikację czekamy pod przyciskiem:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy